esenyurt-ikinci-el-esya-alanlar

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar

esenyurt-ikinci-el-esya-alanlarEsenyurt ilçesinde dilediğiniz adresten antika, eski mobilya, ofis eşyası, salon takımı ve kullanılmış olan tüm ev eşyalarını ödemesini nakit yaparak sizlerden satın almaktayız. Esenyurt ikinci el eşya alanlar etiketiyle yola çıktığımız bu sektörde bu güne kadar bir çok ev ofisin eşya alış ve satış işlemlerini en ideal şekilde tamamlamış bulunmaktayız.

Esenyurt İkinci El Eşyaları Alanlar

Elinizdeki fazlalık eşyalardan kurtulmanın en kolay yolunu sizlere sunan Sezgin Spot satışa sunduğunuz eski eşyalarınıza gerçek değeri üzerinden nakit ödeme yapmaktadır. Tabii ki hizmet alanımız sadece Esenyurt ilçesi ile sınırlı değildir. İstanbul’un her noktasına ikinci el eşya alım satım hizmetini götürmekteyiz.

Esenyurt ikinci el eşya alanlar  sektörü içinde çok uzun zamandır faaliyet gösteren şirketimizden güvenli bir şekilde spot eşya ve eski eşya alım satım işlemlerini yapabilirsiniz. Firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir ve dilediğiniz konu hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Esenyurt İkinci El Eşya Alım

Esenyurt ikinci el eşya alanlar ile ilgili merak ettikleriniz ve ürün görsellerinizi yollayabileceğiniz telefon numaramız 0 535 390 10 88 dir. Dilediğiniz zaman bu numarayı arayabilir yada ürün fotoğraflarınızı whatsapp kanalıyla tarafımıza yollayabilirsiniz.

 

© 2018: Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar-İkinci El Eşya Alan Yerler Esenyurt | Innovation Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Ücretsiz Wordpress Temaları